Advokatas Dainius Kenstavičius skaitė pranešimą

2018-04-07 advokatas Dainius Kenstavičius jaunųjų žurnalistų festivalyje „Dramblys“ 2018 skaitė paskaitą tema „Žiniasklaidos laisvės teisiniai apribojimai“.

Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys“ – tai trijų dienų jaunųjų žurnalistų susitikimas, į kurį iš visos Lietuvos susirenka moksleiviai, studentai, jaunimas – jaunieji žurnalistai ir jų mentoriai – žiniasklaidoje puikiai žinomi žurnalistikos profesionalai.

Festivalio metu įvairiomis žurnalistikos ir žiniasklaidos temomis vyksta paskaitos, kūrybinės dirbtuvės, diskusijos, socializacijos. Ilgalaikis šios iniciatyvos tikslas – suburti kuo daugiau jaunų bendraminčių, perimti patirtį iš vyresniųjų šios srities atstovų bei dalintis ja tarpusavyje, ugdant socialiai atsakingą, profesionalią ir etišką jaunųjų žurnalistų kartą.

Šiais metais festivalis buvo skirtas žurnalistikos pagrindams ir žiniasklaidos laisvei Lietuvoje bei pasaulyje. Buvo stengiamasi ieškoti atsakymo į klausimą, kaip žiniasklaida turi elgtis tiesiogiai susidūrusi su vidinėmis ir išorinėmis laisvo žodžio problemomis. Festivalio metu pranešimus skaitė žinomi žurnalistai bei žiniasklaidos atstovai.

Rašyti komentarą